cień

Transport zwłok - Katowice i inne miejsca

Transport zwłok Życie pisze różne scenariusze i nie zawsze ktoś nam bliski umiera obok nas. Pojawia się wówczas problem, jak sprowadzić ciało z różnych zakątków Polski czy zza granicy do miejsca, gdzie ma zostać pochowany zmarły. Krajowy i międzynarodowy transport zwłok w Katowicach oferuje nasza firma pogrzebowa. Do realizacji tego typu usług trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie, znać przepisy prawa międzynarodowego oraz dysponować odpowiednimi pojazdami do przewożenia ciał. Prowadzony przez nas zakład pogrzebowy spełnia wszystkie te wymogi. Gwarantujemy świetnie wyposażone karawany oraz najnowsze urządzenia sanitarne. Jeżdżą nimi najlepsi kierowcy, którzy bezpiecznie dowiozą zmarłego w każde miejsce, które wskaże rodzina.

Gdy bliska osoba umiera daleko

Jeśli więc zdarzy się, że będziesz potrzebować pomocy w zakresie sprowadzenia ciała bliskiej Ci osoby - jesteśmy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, do Twojej dyspozycji. Przetransportujemy zwłoki zarówno na terenie kraju, jak i zza granicy. Odległość nie ma znaczenia. Zapewnimy bezpieczne przewiezienie osoby zmarłej przez doświadczoną kadrę, wyspecjalizowanym pojazdem. Zachowujemy pełną powagę sytuacji i z szacunkiem podchodzimy zarówno do przewożonego zmarłego, jak i rodziny, która na niego czeka.

Usługi związane z transportowaniem zwłok wyceniamy indywidualnie m.in. na podstawie tego, skąd trzeba je przewieźć.. Zapraszamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego w celu poznania wyceny sprowadzenia ciała do Katowic lub okolic.


 

Kontakt

Usługi pogrzebowe

Zakład pogrzebowy "Sacrum"

Katowice - Bogucice
ul. Leopolda Markiefki 92

Katowice - Centrum, ul. Matejki 4
(naprzeciw urzędu stanu cywilnego)

Dyżur telefoniczny całą dobę

Całodobowy dyżur telefoniczny
+48 501 873 658
+48 536 723 777

Całodobowe usługi pogrzebowe

sacrumpogrzeby@gmail.com


© Copyright Kompleksowe usługi pogrzebowe "Sacrum" Katowice Bogucice